3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skals. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Skals er villaen på Kærvej 8 en af de seneste boliger på markedet. Med en pris på 1.775.000 kr. byder boligen på 160 kvadratmeter fordelt på 6 rum. Den rummelige ejendom breder sig ud over en grund på 760 kvadratmeter og har potentiale for både familier og dem, der ønsker plads.
På Engvej 21 finder vi en anden villa til salg. Denne bolig er lidt mindre end den første, med 114 kvadratmeter og 3 rum. Prissat til 1.095.000 kr. er villaen beliggende på en 453 kvadratmeter grund, hvilket gør den til en overkommelig valgmulighed i området.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.